Komu pomagamy?Jak powstał sekretariat?Jakie mamy zadania?Biuletyn formacyjny

 

Imię:
e-mail: (nie będzie publikowany)
Treść wpisu
Arleta Pachura, 2022-01-23
Wpis:
Raduje się me serce ,dziś 23 stycznia 2022 roku przyjęłam płaszcz ochronny dany nam również świeckim jako znak przynależności i bycia dzieckiem Maryi. Dziękuje Bożej opatrzności ,że kieruje moim sercem tak ,że otwieram się na dobre natchnienia . Maryjo kocham Cię i przyjmując ten szkaplerz kieruj moimi myślami i pragnieniami tak aby były Bogu miłe! Ucz mnie najlepsza nasza Mamo pokory i życia w ukryciu zatopioną całą sobą w Panu Bogu. Moje serce ufa Ci bezgranicznie, prowadź mnie Maryjo abym w życiu nigdy nie pobłądziła i zawsze trwała w Chrystusie, Panu naszym, Amen.
Sabina, 2021-12-08
Wpis:
Kochana Matko,

Dziękuję za łaskę dnia dzisiejszego (08.12.2021r.) za przyjęcie szkaplerza karmelitanskiego u Braci Karmelitów Bosych we Wrocławiu. Żyć z Tobą, w Tobie i przez Ciebie to wielki dar. Prowadź mnie przez resztę mojego życia I ucz jak kochać drugiego człowieka.
Sabina
Małgosia , 2021-08-18
Wpis:
Dziś jest mój wielki dzień, bo Matka Boża "okryła" mnie "płaszczem" swojej opieki. Maryja prowadź mnie, kieruj mną, że mną bądź. Kocham Cię bardzo.
Anna, 2021-07-18
Wpis:
Przyjęłam swój szkaplerz 31 maja 2021r w Dydni z rąk księdza Roberta. Dziękuję Ci Matko że było mi to dane. Prowadź Maryjo.
Viola, 2021-07-16
Wpis:
Dziś (16 lipca 2021 r.) nastał Wielki Dzień dla mnie, dzięki łasce Najświętszej Maryi został mi w dniu dzisiejszym nałożony szkaplerz w Koście NMP w Świdniku.
Dziękuję Matko Boża. Prowadź mnie.
Viola
Beata Tomczak, 2021-07-16
Wpis:
Kochana Matko Boza,

Dzisiaj 16 Lipca 2021 cala rodzina (Beata, Slawek, Marysia i Michal Tomczak) przyjelismy Szkaplerz Karmelitanski w parafii All Saints w Toronto ktory nalozyl nam Ks. Andrzej Glaba. Ukochana Matko dziekujemy Ci za te laske, prowadz nas, chron nas, wstawiaj sie za nami, oreduj nam i czuwaj nad nami.

Beata z rodzina
Maksymilian, 2021-07-08
Wpis:
MARYJO, dziękuję Ci za dar przyjęcia szkaplerza. Dziękuję również za każdy dzień, który spędzam z moimi bliskimi i proszę o kolejne dary łaski i zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny.
Szkaplerz nałożony w maju 2021 roku przez ks. Marka Lisa
Bartłomiej Kocurek, 2020-12-02
Wpis:
Maryjo Dziekuje za dar powrotu do Szkaplerza w Grudniu 2019* roku nałożony przez ks.Proboszcza Michalika :D

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

góra strony
  Dokument bez tytułu
 
 

Strona Sekretariatu Szkaplerznego Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych