Komu pomagamy?Jak powstał sekretariat?Jakie mamy zadania?Biuletyn formacyjny

 

Imię:
e-mail: (nie będzie publikowany)
Treść wpisu
Lucyna, 2017-08-04
Wpis:
Matko Boża Szkaplerzna opiekuj się mną i moją rodziną
Joanna, 2017-07-30
Wpis:
Najświetsza Matko, która nigdy nie opuszczasz swoich dzieci, wysluchaj i mego blagania, prosze daj zdrowie mojej rodzinie a w szczegolnosci mojej mamie, wypraszaj jej łaski u swego Syna, spraw by nie bylo remisji choroby nowotworowej, ratuj przed zwątpieniem, obdarz łaską nadziei
Piotr H., 2017-07-16
Wpis:
Matko Boża z Góry Karmel, dziękuję Ci całym sercem, że mogę być dzieckiem Twoim i przez przyjęcie Twojej Szaty w roku 2016 mogę jeszcze bliżej zjednoczyć się z Tobą.
Wspomagaj mnie dalej i obdarzaj łaskami z nieba, abym był Ci wierny przez wypełnianie codziennych obowiązków, modlitw do Ciebie zanoszonych prosząc o Miłosierdzie Twojego Syna dla mnie grzesznika. Nie dopuść, bym kiedykolwiek popełnił grzech ciężki i nawet ten najmniejszy. Prowadź mnie drogą bezpieczną do Jezusa Syna Twego i po tej pielgrzymce życia doczesnego zaprować mnie tam gdzie Ty sie znajdujesz, bym mógł na wieki cieszyć się życiem wiecznym.
A gdybym musiał iść do czyśćca to proszę Cię całym sercem, uwolnij mnie z tamtąd w pierwszą Sobotę po mojej śmierci.
Mateńko Boża, Ty wiesz, że Cię kocham i kochać nie przestanę.
Totus Tuus - cały Twój o Maryjo!

Piotr
Irena, 2017-07-16
Wpis:
Matko Boża Szkaplerzna dziękując za otrzymane łaski proszę o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. pokój serca, pogłębienie wiary, miłości i nadziei oraz o zdrowie duszy i ciała dla siebie i rodziny.
Barbara, 2017-07-16
Wpis:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, zawsze Dziewica!
Matko Boża, dzisiaj kapłan nałożył mi Twój szkaplerz,dziękuję za zaproszenie,za opiekę, za wszelkie łaski! Dziękuję za moją rodzinę, męża, dzieci, proszę prowadź nas do swojego Syna, a Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
Beata, 2017-07-16
Wpis:
Matko Boża Szkaplerznej opiekuj się mną i moja rodzina. Otocz nas płaszczem Twojej matczynej opieki. Teraz przeżywamy trudne chwile. Pomóż w ich rozwiązaniu. Nadmieniam że od 4 lat noszę szkaplerz.
Tomasz, 2017-07-05
Wpis:
Proszę Ciebie Matko Boża opiekuj się zawsze Stanisławem i Katarzyną. Wyproś im miłość małżeńską i zdrowie. Proszę Matko Boża dla Stanisława o zdrowie, żeby jego płytki krwi podniosły się do normalnego poziomu. Proszę Matko Boża o zdrowie i długie życie dla Stanisława i Katarzyny, aby Pan Bóg przedłużył ich życie na tej ziemi i obdarzył ich Swoim błogosławieństwem
Babcia Krzysia, 2017-07-02
Wpis:
Matko Boża Szkaplerzna !!! Bardzo proszę o pomoc dla córki w jej trudnym małżeństwie, o siły , zdrowie psychiczne i fizyczne, o Dary Ducha Świętego i mocną wiarę dla niej w Boże Miłosierdzie.

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

góra strony
  Dokument bez tytułu
 
 

Strona Sekretariatu Szkaplerznego Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych