Komu pomagamy?Jak powstał sekretariat?Jakie mamy zadania?Biuletyn formacyjny

 

Imię:
e-mail: (nie będzie publikowany)
Treść wpisu
Anita , 2017-12-29
Wpis:
Proszę o modlitwę za moją mamę Elżbietę, która od 17 lat choruję na marskosc wątroby. Choroba postępuje i wkrótce będzie potrzebna transplantacja. Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia
ANDRZEJ GÓRECKI, 2017-12-17
Wpis:
Kochana Mateczko Boża z Góry Karmel mocne i wielkie dzięki za opiekę i otrzymane łaski proszę o Boże Błogosławieństwo i Dary dla mojej rodziny żeby żyć w zgodzie i miłości tak jak nakazuje Wiara . Proszę o dary ducha Świętego i wszystkich Świętych w trudnych chwilach o dobrą pracę i nawrócenie się mojej rodziny.
HELENA, 2017-10-10
Wpis:
Najdrozsza MATKO BOZA KROLOWO POLSKII SWIATA CALEGO.DZIEKUJE ZA TWOJA OPIEKE I OTRZYMANIE SZKAPLERZA W CZASIE PERYGRYNACJI FIGURY MATKI BOZEJ FATIMSKIEJ -TAK POKIEROWALAS MNIE ,ZE UPRAGNIONY SZKAPLERZ ZOSTAL PRZEZEMNIE PRZYJETY A WRAZ Z NIM PELNE TOBIE ODDANIE .PROWADZ MNIE SWOJA NAJPIEKNIEJSZA DROGA,PODTRZYMUJ ZA REKE -BO JESTEM SLABYM CZLOWIEKIEM.GDY SIE POTYKAM WSPIERAJ.DALAS MI MOZLIWOSC PRZEBYWANIA W FATIMIE 8LAT TEMU,A 4 LATA NA GORZE KARMEL W ZIEMI SWIETEJ.PROSZE CIE O DUCHA WIARY DLA 4 MOICH DOROSLYCH DZIECI,8WNUKOW I CALEJ NAJBLIZSZEJ RODZINY.TWOJA WIERNA CZCICIELKA .10.10.2017R.
Halina, 2017-10-02
Wpis:
Szczęść Boże!
Dziękuję Ci Matko Boża z Góry Karmel za opiekę nade mną i moja rodziną.
Proszę o dalszą opiekę .
Z Panem Bogiem!
Lucyna, 2017-08-04
Wpis:
Matko Boża Szkaplerzna opiekuj się mną i moją rodziną
Joanna, 2017-07-30
Wpis:
Najświetsza Matko, która nigdy nie opuszczasz swoich dzieci, wysluchaj i mego blagania, prosze daj zdrowie mojej rodzinie a w szczegolnosci mojej mamie, wypraszaj jej łaski u swego Syna, spraw by nie bylo remisji choroby nowotworowej, ratuj przed zwątpieniem, obdarz łaską nadziei
Piotr H., 2017-07-16
Wpis:
Matko Boża z Góry Karmel, dziękuję Ci całym sercem, że mogę być dzieckiem Twoim i przez przyjęcie Twojej Szaty w roku 2016 mogę jeszcze bliżej zjednoczyć się z Tobą.
Wspomagaj mnie dalej i obdarzaj łaskami z nieba, abym był Ci wierny przez wypełnianie codziennych obowiązków, modlitw do Ciebie zanoszonych prosząc o Miłosierdzie Twojego Syna dla mnie grzesznika. Nie dopuść, bym kiedykolwiek popełnił grzech ciężki i nawet ten najmniejszy. Prowadź mnie drogą bezpieczną do Jezusa Syna Twego i po tej pielgrzymce życia doczesnego zaprować mnie tam gdzie Ty sie znajdujesz, bym mógł na wieki cieszyć się życiem wiecznym.
A gdybym musiał iść do czyśćca to proszę Cię całym sercem, uwolnij mnie z tamtąd w pierwszą Sobotę po mojej śmierci.
Mateńko Boża, Ty wiesz, że Cię kocham i kochać nie przestanę.
Totus Tuus - cały Twój o Maryjo!

Piotr
Irena, 2017-07-16
Wpis:
Matko Boża Szkaplerzna dziękując za otrzymane łaski proszę o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. pokój serca, pogłębienie wiary, miłości i nadziei oraz o zdrowie duszy i ciała dla siebie i rodziny.

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

góra strony
  Dokument bez tytułu
 
 

Strona Sekretariatu Szkaplerznego Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych