Komu pomagamy?Jak powstał sekretariat?Jakie mamy zadania?Biuletyn formacyjny

 

Imię:
e-mail: (nie będzie publikowany)
Treść wpisu
Marzena, 2019-10-25
Wpis:
Matko Boża oddaję Ci w opiekę całe moje życie i całej mojej rodziny. proszę o szczególną opiekę nad Hanią chorą psychicznie.Racz zesłać jej łaskę nawrócenia i uwolnij od choroby.Wierzę z całego serca że możesz wszystko.Wystarczyła mi myśl o zalożeniu szkaplerza a już zaczęły się dziać cuda w moim życiu.pierwszy cud to rachunek sumienia ktory trwał tydzień czasu potem spowiedź z najochydniejszych grzechów wyzwolenie z nałogu palenia papierosów,powstrzymaywanie się od spożywania pokarmów mięsnych w piątki. Spokój w domu.Patrzę na ludzi innymi oczami.dziękuję Ci Matko. Nie daj mi zbłądzić z drogi bo wiesz jak słaba jestem bez Ciebie . Błogosław mojej koleżance Ani która namówiła mnie na przyjęcie skapleża kiedy z niego zrezygnowałam i powiedziała że to szatan nie chceszkapleża a nie ja. Pozdrawiam calą moją rodzinę karelitańską.
Monika, 2018-08-14
Wpis:
Matko Szkaplerza Świętego dziękuję Ci za wczorajszą łaskę przyjęcia Szkaplerza Świętego, oraz piękną uroczystość, która temu towarzyszyła, za spotkanie z Toba, Twoim Synem Jezusem Chrystusem, oraz oddanie czci relikwią Św. Maksymiliana Kolbego, za cudowną drogę krzyżową, wspólne spotkanie z Toba w modlitwie Różańca Św, za spotkanie Ciebie i Jezusa w adoracji i wspaniale nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Bardzo pragnę być wierna Tobie, Jezusowi, Bogu Ojcu i Duchowi Świętemu. Proszę pomóż mi w tym, opiekuj się mną i osobami w moim najbliższym otoczeniu, chroń Gabrysie, jej ośrodek i wszystkie kobiety, które tam były, są i jeszcze trafią. Będę robić wszystko co tylko w mojej mocy za Twoją przyczyną by prowadzić te kobiety do Ciebie i Jezusa Chrystusa Twojego Umiłowanego Syna, a Pana Naszego. Proszę pomóż mi w tym za co bardzo Ci już dziękuję.
Basia, 2018-07-13
Wpis:
Matko Boża dziękuję Ci za łaski jakie utrzymałam ja i moja rodzina za Twoim pośrednictwem. Proszę Cię o zdrowie, opiekę oraz łaskę i błogosławieństwo Boże. Proszę Cię o to abyśmy na swojej drodze życia spotykali dobrych, pomocnych ludzi. Matko Boża wspomagaj mnie i moja rodzinę nas w pracy i daj siłę wytrwania. Proszę Cię Matko Boża do siebie i mojej rodziny o pomyślność i szczęście w życiu osobistym i pracy zawodowej.
Ewelina , 2018-04-22
Wpis:
Dziękuję Mateńko za każdy dar, za walkę o moją przemianę <3
Anita , 2017-12-29
Wpis:
Proszę o modlitwę za moją mamę Elżbietę, która od 17 lat choruję na marskosc wątroby. Choroba postępuje i wkrótce będzie potrzebna transplantacja. Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia
ANDRZEJ GÓRECKI, 2017-12-17
Wpis:
Kochana Mateczko Boża z Góry Karmel mocne i wielkie dzięki za opiekę i otrzymane łaski proszę o Boże Błogosławieństwo i Dary dla mojej rodziny żeby żyć w zgodzie i miłości tak jak nakazuje Wiara . Proszę o dary ducha Świętego i wszystkich Świętych w trudnych chwilach o dobrą pracę i nawrócenie się mojej rodziny.
HELENA, 2017-10-10
Wpis:
Najdrozsza MATKO BOZA KROLOWO POLSKII SWIATA CALEGO.DZIEKUJE ZA TWOJA OPIEKE I OTRZYMANIE SZKAPLERZA W CZASIE PERYGRYNACJI FIGURY MATKI BOZEJ FATIMSKIEJ -TAK POKIEROWALAS MNIE ,ZE UPRAGNIONY SZKAPLERZ ZOSTAL PRZEZEMNIE PRZYJETY A WRAZ Z NIM PELNE TOBIE ODDANIE .PROWADZ MNIE SWOJA NAJPIEKNIEJSZA DROGA,PODTRZYMUJ ZA REKE -BO JESTEM SLABYM CZLOWIEKIEM.GDY SIE POTYKAM WSPIERAJ.DALAS MI MOZLIWOSC PRZEBYWANIA W FATIMIE 8LAT TEMU,A 4 LATA NA GORZE KARMEL W ZIEMI SWIETEJ.PROSZE CIE O DUCHA WIARY DLA 4 MOICH DOROSLYCH DZIECI,8WNUKOW I CALEJ NAJBLIZSZEJ RODZINY.TWOJA WIERNA CZCICIELKA .10.10.2017R.
Halina, 2017-10-02
Wpis:
Szczęść Boże!
Dziękuję Ci Matko Boża z Góry Karmel za opiekę nade mną i moja rodziną.
Proszę o dalszą opiekę .
Z Panem Bogiem!

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

góra strony
  Dokument bez tytułu
 
 

Strona Sekretariatu Szkaplerznego Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych