Komu pomagamy?Jak powstał sekretariat?Jakie mamy zadania?Biuletyn formacyjny

 

Imię:
e-mail: (nie będzie publikowany)
Treść wpisu
Bartłomiej Kocurek, 2020-12-02
Wpis:
Maryjo Dziekuje za dar powrotu do Szkaplerza w Grudniu 2019* roku nałożony przez ks.Proboszcza Michalika :D
Bartłomiej Kocurek, 2020-12-02
Wpis:
Maryjo dziękuje za dar powrotu do Szkaplerza w Grudniu 2018 roku nałożony przez ks. Proboszcza Michalika :D
Bartłomiej, 2020-11-24
Wpis:
Matko Boża przyjełem Szkaplerz w Parafia Św Rocha w Lipkowie 21.11.2020.Nałożył mi Szkaplerz Ks. Proboszcz Tomasz.
Maria kupczak, 2020-07-24
Wpis:
Marko Boża dzis 24 o7 2020 przyjęliśmy szkaplerz z moim synem Krzysztofem i synowa Beatą! Dziękuję za Łaski i proszę o Ochronę dla mojej rodziny
Marek Król, 2020-05-03
Wpis:
dziekuję MATKO BOŻA za dar przyjęcia szkaplerza 03 05 2020 szkaplerz przyjąłem w parafii św Anny w Smardzewicaach z rąk ks proboszcza MARKA Z. PROSZĘ CIĘ MB wzmacniaj moją wiarę i prowadz mnie do zbawienia Marek.
Danuta , 2020-04-23
Wpis:
Dziękuję Matko Boża za dar przyjęcia szkaplerza, 25marca 2020,przyjęłam Szkaplerz MB Karmelitów w mojej Parafii w Jastrzębsku Starym,archidiecezja poznańska, z rąk ks.Proboszcza
Marzena, 2019-10-25
Wpis:
Matko Boża oddaję Ci w opiekę całe moje życie i całej mojej rodziny. proszę o szczególną opiekę nad Hanią chorą psychicznie.Racz zesłać jej łaskę nawrócenia i uwolnij od choroby.Wierzę z całego serca że możesz wszystko.Wystarczyła mi myśl o zalożeniu szkaplerza a już zaczęły się dziać cuda w moim życiu.pierwszy cud to rachunek sumienia ktory trwał tydzień czasu potem spowiedź z najochydniejszych grzechów wyzwolenie z nałogu palenia papierosów,powstrzymaywanie się od spożywania pokarmów mięsnych w piątki. Spokój w domu.Patrzę na ludzi innymi oczami.dziękuję Ci Matko. Nie daj mi zbłądzić z drogi bo wiesz jak słaba jestem bez Ciebie . Błogosław mojej koleżance Ani która namówiła mnie na przyjęcie skapleża kiedy z niego zrezygnowałam i powiedziała że to szatan nie chceszkapleża a nie ja. Pozdrawiam calą moją rodzinę karelitańską.
Monika, 2018-08-14
Wpis:
Matko Szkaplerza Świętego dziękuję Ci za wczorajszą łaskę przyjęcia Szkaplerza Świętego, oraz piękną uroczystość, która temu towarzyszyła, za spotkanie z Toba, Twoim Synem Jezusem Chrystusem, oraz oddanie czci relikwią Św. Maksymiliana Kolbego, za cudowną drogę krzyżową, wspólne spotkanie z Toba w modlitwie Różańca Św, za spotkanie Ciebie i Jezusa w adoracji i wspaniale nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Bardzo pragnę być wierna Tobie, Jezusowi, Bogu Ojcu i Duchowi Świętemu. Proszę pomóż mi w tym, opiekuj się mną i osobami w moim najbliższym otoczeniu, chroń Gabrysie, jej ośrodek i wszystkie kobiety, które tam były, są i jeszcze trafią. Będę robić wszystko co tylko w mojej mocy za Twoją przyczyną by prowadzić te kobiety do Ciebie i Jezusa Chrystusa Twojego Umiłowanego Syna, a Pana Naszego. Proszę pomóż mi w tym za co bardzo Ci już dziękuję.

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

góra strony
  Dokument bez tytułu
 
 

Strona Sekretariatu Szkaplerznego Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych