Komu pomagamy?Jak powstał sekretariat?Jakie mamy zadania?Biuletyn formacyjny

 

Zaproszenia
Spotkanie rekolekcyjne dla wszystkich animatorów Bractwa i ich zastępców będzie miało miejsce w Domu Pielgrzyma w Czernej nie w maju ale 2- 4 czerwca 2017 r. Jest ono obowiązkowe – wynikające ze Statutu Bractwa. Prosimy o rezerwację terminu i zgłoszenie przyjazdu do Sekretariatu w Czernej (wtorek 11.00-16.00). Koszt 140 zł.

W wigilię uroczystości Matki Bożej z Góry Karmel, tj. w dniu 15 lipca 2017 r. odbędzie się modlitewne czuwanie na Jasnej Górze przed wieczornym Apelem Maryjnym, którego krótką medytację, poprzez media RM TV Trwam, poprowadzi o. Włodzimierz Tochmański OCD. Zapraszamy z okolicznych wspólnot szkaplerznych i OCDS (Archidiecezji Częstochowskiej, Śląska, Zagłębia, Małopolski) do wspólnej tam modlitwy. Pozostałe wspólnoty zapraszamy do łączności duchowej poprzez media katolickie.

Doroczne Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej (Bractwa Szkaplerznego), tj. wszystkich członków noszących szkaplerz i nowych pragnących przyjąć szatę Maryi, odbędzie się w sobotę po 16 lipca, czyli 22 lipca 2017 r. w Czernej. Pełniejsze informacje przekażemy w stosownym czasie.

Doroczne rekolekcje dla członków Bractwa Szkaplerznego, wspólnot Rodziny Szkaplerznej oraz niezrzeszonych noszących szkaplerz lub pragnących przyjąć szatę Maryi odbędą się w Domu Pielgrzyma przy sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej w dniach 6 – 8 października 2017. Prosimy o rezerwację terminu i zgłoszenie przyjazdu do Sekretariatu w Czernej (we wtorek 11.00-16.00). Koszt 140 zł.


Pobliskie wspólnoty Bractwa zapraszamy do Czernej na czuwanie modlitewne w pierwsze soboty. Informacje są podane na stronie internetowej klasztoru i sanktuarium www.karmelczerna.pl oraz na stronach szkaplerza karmelitańskiego i profilach na FB.

[skomentuj] [wróć do newsów]

JimmiNu 10.09.2017, 10:11
8aKdCp http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com


Powered by PsNews

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

góra strony
  Dokument bez tytułu

 

 
 

Strona Rodziny Szkaplerznej Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych