Komu pomagamy?Jak powstał sekretariat?Jakie mamy zadania?Biuletyn formacyjny

 

Życzenia na Boże Narodzenie
Tej nocy dzielimy radość Ewangelii: Bóg nas kocha, kocha nas tak bardzo, że dał swego Syna, jako naszego brata, jako światło w naszych ciemnościach. Pan nam powtarza: „Nie bójcie się!” (Łk 2,10). I ja także wam mówię: Nie lękajcie się! Papież Franciszek

Co roku powraca do nas radosne wołanie Aniołów obwieszczających narodzenie Chrystusa w stajni betlejemskiej: „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom, w których ma upodobanie!”. Wszyscy potrzebujemy tej nowiny, by umocnić swą wiarę w to, iż Bóg nigdy nie opuszcza swego stworzenia na jego trudnych drogach wiodących do zbawienia.
W ten szczególny czas pragniemy jednoczyć się z Wami, i uświęconym przez chrześcijańską tradycję zwyczajem przekazać życzenia radości i pokoju. Niech Dzieciątko Jezus towarzyszy Waszym rodzinnym spotkaniom, jednoczy oddalone serca i udziela nadprzyrodzonej nadziei, która zdolna jest stawić czoła wszelkim trudnościom codziennego życia.
Łącząc się w świętowaniu tej szczególnej Tajemnicy Wcielenia, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego i Nowego 2017 Roku!
Prosimy Świętą Bożą Rodzicielkę, aby otoczyła swą macierzyńską opieką całą Wspólnotę Bractwa Szkaplerznego, wszystkich noszących szkaplerz, a także wszystkich Waszych bliskich i znajomych.

o. Włodzimierz Tochmański OCD
ze wspólnotą współbraci w Karmelu
oraz współpracownikami Prowincjalnego Sekretariatu
Bractwa Szkaplerznego (Rodziny Szkaplerznej)


Czerna, Boże Narodzenie 2016

[skomentuj] [wróć do newsów]Powered by PsNews

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

góra strony
  Dokument bez tytułu

 

 
 

Strona Rodziny Szkaplerznej Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych