Komu pomagamy?Jak powstał sekretariat?Jakie mamy zadania?Biuletyn formacyjny

 

Rekolekcje i Spotkania 2020 - o ile ustąpi epidemia i będą takie możliwości
Rekolekcje i Spotkania 2020
- o ile ustąpi epidemia i będą takie możliwości –


• II Śląski Dzień Skupienia Rodziny Szkaplerznej w sobotę 9 maja w sanktuarium Matki Bożej Boguckiej (parafia św. Szczepana) w Katowicach – Bogucicach. Początek o 10.00. W programie: konferencja ks. dr Krzysztofa Matuszewskiego, nabożeństwo różańcowe, adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza św., nabożeństwo majowe z procesją. Konieczność potwierdzenia: bogucice@archidiecezjakatowicka.pl tel. 32 258 47 97. Zaprasza ks. Krzysztof Sitek proboszcz i kustosz sanktuarium.

• Animatorzy Bractwa Szkaplerznego oraz ich zastępcy odbywają swoje doroczne obowiązkowe wspólne rekolekcje formacyjne w Domu Pielgrzyma w Czernej w dniach 29 - 31 maja 2020 r. Zgłoszenia do Sekretariatu Bractwa w Czernej szkaplerz@karmel.pl

• W sobotę 20.06.2020 odbędzie się 23 Ogólnopolska Pielgrzymka do Stryszawy – Siwcówki k. Suchej Beskidzkiej. Początek o 10.00. W programie: jutrznia, 2 konferencje, modlitwa wewnętrzna, posiłek, adoracja Najśw. Sakramentu, a o 15.00 Eucharystia. Organizator pielgrzymki Świecki Zakon Karmelitów Bosych serdecznie zaprasza członków Bractwa Szkaplerznego oraz osoby zainteresowane postacią i przesłaniem Służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec OCDS.

• Rekolekcje Nabożeństwo maryjne w życiu i nauczaniu św. Jana Pawła II. Dni skupienia połączone z nocą czuwania przed uroczystością Matki Bożej z Góry Karmel. Czerna Dom Rekolekcyjny Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus 14-16 lipca 2020. o. Jacek Pawlikowski OCD.

• 22 Ogólnopolskie Spotkanie i Pielgrzymka Rodziny Szkaplerznej (Bractwa Szkaplerznego) do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej odbędzie się 18 lipca 2020 r. Początek o godz. 9.00. W programie konferencja, Eucharystia o 11.00, czas na posiłek agapę, wspólne spotkanie, modlitwa różańcowa i adoracja Najśw. Sakramentu.

• Rekolekcje otwarte w Domu Rekolekcyjnym w Czernej 27-29 listopada 2020 pt. "Szkaplerz stał się moją siłą" (Jan Paweł II). Z Maryją w Adwent. Dni skupienia otwarte dla wszystkich. o. Włodzimierz Tochmański OCD.

• Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej k. Krakowa na rekolekcje, dni skupienia lub czuwanie modlitewne. Informacje są podane na stronie internetowej domu rekolekcyjnego, domu pielgrzyma oraz klasztoru i sanktuarium www.karmelczerna.pl, oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.

o. Włodzimierz Tochmański OCD


[skomentuj] [wróć do newsów]Powered by PsNews

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

góra strony
  Dokument bez tytułu

 

 
 

Strona Rodziny Szkaplerznej Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych