Podstawowe informacjeHistoriaWspólnoty szkaplerzneBractwa szkaplerzneMapa Bractw w PolsceAby powstało Bractwo...Dokumenty prawneStatut BractwaParafie M.B. SzkaplerznejBiuletyn formacyjnyRekolekcje

 


Dokument bez tytułu

Rekolekcje 2020

  • Animatorzy Bractwa Szkaplerznego oraz ich zastępcy odbywają swoje doroczne obowiązkowe wspólne rekolekcje formacyjne w Domu Pielgrzyma w Czernej w dniach 29-31 maja 2020 r.
  • W sobotę 20.06.2020 odbędzie się 23 Ogólnopolska Pielgrzymka do Stryszawy – Siwcówki k. Suchej Beskidzkiej.  Początek o godz. 10.00. W programie: jutrznia, 2 konferencje, modlitwa wewnętrzna, posiłek, adoracja Najśw. Sakramentu, a o 15.00 Eucharystia. Organizator pielgrzymki Świecki Zakon Karmelitów Bosych serdecznie zaprasza członków Bractwa Szkaplerznego oraz osoby zainteresowane postacią i przesłaniem Służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec OCDS.
  • Rekolekcje Nabożeństwo maryjne w życiu i nauczaniu św. Jana Pawła II. Dni skupienia połączone z nocą czuwania przed Uroczystością Matki Bożej z Góry Karmel. Czerna Dom Rekolekcyjny 14-16 lipca 2020. o. Jacek Pawlikowski OCD.
  • 22 Ogólnopolskie Spotkanie i Pielgrzymka Rodziny Szkaplerznej (Bractwa Szkaplerznego) do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej odbędzie się 18 lipca 2020 r.  Początek o godz. 9.00. W programie konferencja, Eucharystia o 11.00, czas na posiłek agapę, wspólne spotkanie, modlitwa różańcowa i adoracja Najśw. Sakramentu.
  • Rekolekcje otwarte w Domu Rekolekcyjnym w Czernej 27-29 listopada 2020 pt. "Szkaplerz stał się moją siłą" (JP II). Z Maryją w Adwent. Dni skupienia otwarte dla wszystkich. o. Włodzimierz Tochmański OCD.
  • Pobliskie wspólnoty i Bractwa zapraszamy do Czernej k. Krakowa na rekolekcje, dni skupienia lub czuwanie modlitewne. Informacje są podane na stronie internetowej domu rekolekcyjnego, domu pielgrzyma oraz klasztoru i sanktuarium www.karmelczerna.pl, oraz na stronach karmelitańskich profili na FB.

 

o. Włodzimierz Tochmański OCD

 

 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowo¶ciach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 
 

 

 
góra strony
  Dokument bez tytułu

 

 
 

Strona Rodziny Szkaplerznej Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych