szkaplerz
rodzina szkaplerzna
szkaplerz
 


Dokument bez tytułu

 

O. Jan Ewangelista Krawczyk OCD

DAR MOJEJ MATKI, Poznań 2010


Są to rozważania szkaplerzne, bogato ilustrowane przykładami wysłuchanych modlitw i działania Matki Bożej, przeznaczone zarówno dla duszpasterzy, katechetów jak i wiernych, którzy chcą przeżyć przygotowanie do przyjęcia Szkaplerza św. jako swoiste rekolekcje ewangelizacyjne, spojrzeć na swoje życie w świetle rzeczy ostatecznych i odnaleźć w znaku Szkaplerza drogę świętości, drogę do nieba! Dar mojej Matki przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną uczcić Maryję przez odprawienie dziewięciodniowej nowenny przed 16 lipca i którzy pragną stać się apostołami Szkaplerza św. w Rodzinie i Bractwie Szkaplerznym.


Obecne wydanie zawiera cenny dodatek w postaci instrukcji szkaplerznej (pouczenia w jaki sposób godnie przyjąć Szkaplerz św.), skróconego obrzędu poświecenia i nałożenia Szkaplerza, wzorów dokumentów koniecznych do założenia Bractwa szkaplerznego w parafii oraz polskiego tłumaczenia dekretu erygującego Bractwo przez O. Generała Zakonu Karmelitów Bosych.


Dzięki życzliwości i pomocy Wydawnictwa Flos Carmeli z Poznania, trafia do Ciebie, Drogi Czytelniku niebieska książeczka, już nie w ukryciu i nieśmiało, ale jawnie i otwarcie! Przyjmij ją z prostotą i szczerym sercem, gdyż w takim duchu powstała!
format: 125x185
stron: 107

Pozycja dostępna tutaj:

http://ksiegarnia.karmelczerna.pl/index.php?id_product=44&controller=product


 
szkaplerz
Aby otrzymywać materiały formacyjne i informacje
o nowościach na naszej stronie
wpisz swój adres mailowy.

 

 

 
góra strony
  Dokument bez tytułu

 

 
 

Strona Rodziny Szkaplerznej Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych